آموزش آپلود عکس در قسمت نظرات

آموزش آپلود عکس در قسمت نظرات

مراحل ارسال عکس در قسمت نظرات سایت میهن کاکتوس:
به یکی از سایت‌های مخصوص آپلود عکس مراجعه کنید. یکی از بهترین سایت‌ها در ایران که بدون عضویت و با سرعت بالا می‌توانید در آن عکس آپلود کنید سایت یوآپلود به آدرس www.uupload.ir می‌باشد. در ادامه مراحل آپلود عکس را با تصویر برای شما توضیح می‌دهیم.

 

مرحله اول:
به سایت www.uupload.ir مراجعه کنید بر روی انتخاب فایل کلیک کنید و عکس مورد نظر را از گوشی یا کامپیوتر خود انتخاب کنید. مانند شکل زیر عمل کنید.

آپلود عکس

پس از انتخاب عکس بر روی گزینه شروع آپلود کلیک نمایید تا عکس شما بار گذاری شود. تصویر پایین

پس از اتمام آپلود عکس لینک‌هایی ظاهر می‌شود. شما باید لینک را کپی کنید. تصویر پایین

لینک کپی شده را در هنگام ارسال نظر در سایت میهن کاکتوس در کنار متنی که نوشته‌اید paste کنید و نظر خود را ثبت کنید. دقت کنید که لینک مستقیم را کپی کنید، تصویر پایین

آپلود عکس

دوستان توجه کنید که به دلیل حجم بسیار بالای نظرات ممکن است مدت زمان پاسخ کارشناسان به پیام های شما اندکی طولانی باشد و میانگین زمان پاسخگویی به نظرات بین ۳ تا ۲۴ ساعت می‌باشد.

 

تجربیات و سؤالات خود را در زیر محصولات و مقالات ارسال کنید و حتماً سعی کنید نظرات را در زیر مطالب مرتبط با آن موضع ارسال کنید. مثلاً بهتر است در زیر محصول لیتوپس در مورد کاج مطبق سؤال نشود تا مراجعین بعدی بتوانند از سؤال و جواب‌ها برای نگهداری هر چه بهتر گل و گیاهان خود استفاده کنند.

منبع میهن کاکتوس

مقالات مشابه

مقالات مشابه

مطالب مرتبط
375 پرسش و پاسخ
Inline Feedbacks
مشاهده همه پیام‌ها